Pánevní dno    

MOJE OSOBNÍ ZKUŠENOST SE CVIČENÍM PÁNEVNÍHO DNA S METODOU 3x3

Je to kupodivu, ale musím to říct. Teprve ve svých 56-57 letech, a po mnoha letech kurzů a výcviků v tantře, práci se sexualitou, po mnoha kurzech intimních masáží, po mnoha letech praxe, jsem si poprvé pořádně uvědomila strukturu svých svalů pánevního dna. Všechny předchozí výcviky byly dobré a kvalitní, žiju v harmonickém partnerství a v oblasti pánve jsem poměrně vědomá. … Přesto až škola pánevního dna to doťukla. Usadila, dala do praktického, pochopitelného a uchopitelného rámce, jasné struktury, o kterou se můžu opřít.

Získala jsem zároveń ještě důvěrnější kontakt se svým pohlavím, radost z toho, co tam mám, a je mi tam v mém věku velmi dobře.

Už v průběhu výcviku jsem zjistila, že moje potěšení z milování může být ještě krásnější. A vlastně kdykoliv během dne, a kdykoliv v setkání s ženami, se raduju ze své pánve, sdílím to s ostatními, je to požehnání mého věku. A když cokoliv zvedám, když kašlu, tak prostě „zapnu pojistku“ a je to. Kdybych si nechtěně učůrla, tak vím hned, co mám dělat. Pořeším, a klid.

Vidím jasný vztah mezi mou péčí o pánev a mým zdravím. Přála bych už mladým dívkám, aby se naučily takhle dobře znát samy sebe, aby o sebe láskyplně a vědomě pečovaly. Moc jim to přeju.

Když vedu kurzy ŠPD, mohu se opřít o jasnou a spolehlivou strukturu, propracovanost a důkladnost systému, které mne drží v tom, abych předala kompletní informace. … Pokaždé na konci kurzu mám pocit velkého požehnání a radosti, že tyhle hodnoty máme k dispozici.

Citovala jsem sama sebe, co o sobě píšu na stránkách Školy pánevního dna Renaty Sahani Skálové www.skolapanevnihodna.cz/rubriky/o-nas/profily-lektorek-3x3/dana-jirkalova

Základní kurz Školy pánevního dna pod  názvem Tajemství pánevního dna pohledem východu a západu dávám

obvykle pro cca 7 žen. 

Po dohodě a podle aktuálních možností a vzdálenosti/spojení z Prahy může být 

malá skupinka 3 žen nebo individuální.

Při mimopražských akcích podle okolností jsou možné jedno až dvě

  • individuální setkání 
  • terapeutické sezení  
  • masáž a/nebo práce s tělem 

se zaměřením na oblast partnerství, vztahů, sexuality a intimity.

(Pravidelná možnost individuálních setkání v Praze: každou středu 13.00-16.00. Po předchozí telefonické domluvě,)

Místo pro váš dotaz, co byste potřebovala ke kurzu vědět